ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

У Хмельницькому вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Суспільство 1115
Фото: www.adm.km.ua

Містяни поклали квіти до пам’ятників.

Сьогодні, 25 квітня, напередодні 32-річниці із дня аварії на Чорнобильській АЕС, у Хмельницьокму відбулися пам’ятні заходи. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, містяни вшанувати пам’ять загиблих ліквідаторів, поклали квіти до пам’ятника “Героям Чорнобиля-пожежникам” та запалили свічки пам’яті.

«Продовжився захід пам’яті мітингом-реквієм біля пам’ятника “Героям та жертвам Чорнобиля”, на знак вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС та постраждалих внаслідок катастрофи, які врятували світ від ядерної катастрофи. Разом із ліквідаторами керівники області та громадськість міста хвилиною мовчання вшанували жертв Чорнобильської катастрофи та поклали квіти і вінки до підніжжя пам’ятника “Героям та жертвам Чорнобиля”», - додають у Хмельницькій ОДА.

Довідково:
Після аварії на Чорнобильській АЕС з постраждалих районів евакуювали 116 тисяч осіб, ще 230 тисяч було переселено із зараженої зони. З числа постраждалих унаслідок аварії померло 167 653 людей, серед них 2929 ліквідаторів. 83% потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи страждають на різні захворювання, а серед учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 92%.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую