ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Митці, творча молодь та діти: у Хмельницькому вітали стипендіатів облдержадміністрації

Суспільство 692
20 митців отримали премії
20 митців отримали премії. Фото: www.adm-km.gov.ua

20 подолян отримуватимуть персональні стипендії.

У Хмельницькій облдержадміністрації учора, 25 квітня, вітали обласних стипендіатів. Як повідомляють на сайті установи, вже стало традицію відзначати здобутки творчої молоді, обдарованих дітей та провідних митців.

«В облдержадміністрації відбулося вручення свідоцтв про присудження персональних стипендій для обдарованих дітей, творчої молоді та митців області. Персональні стипендії присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. Щомісячно протягом року стипендіати серед обдарованих дітей і творчої молоді будуть отримувати по «500» гривень, а стипендіати серед провідних митців області по «700» гривень для розвитку свого таланту та стимул для подальшої роботи», - додають у Хмельнцикьій ОДА.

Мета акції – матеріальна підтримка та заохочення до творчої діяльності митців, сприяння всебічному гармонійному розвитку талановитих дітей. Загалом персональні стипендії присвоїли 20 подолянам.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую