ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

Підсумки дня: чим жила Хмельниччина сьогодні - у короткому огляді

Ангеліна Мовчан Суспільство 784
3 травня у новинах і фактах
3 травня у новинах і фактах. Фото: автора

Третє травня у новинах і фактах.

Про вибори. Офіційно стали відомі результати виборів у двох громадах – Білогірській та Шаровечківській – хто став головою громади і який склад депутатського корпусу.

Якщо коротко, то головою Білогірської громади став Василь Мельник, а прцюватимуть із ним 26 депутатів. Із них 13 представників Аграрної партії, 9 – від Бютівців і 4 представники має Укроп.
Шаровечківську громаду очолив Болеслав Бондар, а депутатський склад, який налічує 22 депутати складається із 10 депутатів – самовисуванці, 9 представників від БЮТу, 2 – представники РПЛ і один – від БПП.

Про землю. Тим часом, уже діючі голови громад написали Прем’єр-Міністру звернення у якому зазначили, що обіцянка передати землі держвласності громадам виконується не в повному обсязі.
У колективному зверненні представники громад звернули увагу чиновника на те, що не всі землі, які мали б передаватися, доходять до громади.

Про справи комунальні. У Красилові придбали новий автомобіль для вивозу сміття. А у Хмельницькому завтра відключать воду і світло. Переконайтеся у тому, чи не значиться ваша вулиця у переліку тих, де не буде світла чи води.

Про сім’ю. Сьогодні відбувся форум сім’ї під час якого учасники, серед глобальних і важливих тем обговорили і те, що може зробити місто для сім’ї. Серед озвучених пропозицій були: ввести у школах предмет Християнської етики і заборонити пропаганду різних збочень, проводити сімейні загальноміські свята, закрити ринок, щоб зробити вихідний для батьків, мотивувати забудовників створювати максимально комфортну інфраструктуру і культивувати здоровий спосіб життя і програми, які працюють на об’єднання сімей.

Про каву. У Кам'янці-Подільському 9 травня відбудеться кавовий фестиваль.

Також нагадуємо, на сайті «Є» триває опитування: Як ви ставитеся до ситуації із побиттям нардепа Мустафи Найєма?
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас