ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

На Дністрі встановлюють штучні нерестові гнізда, щоб рятувати рибу

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 779
Короп, сазан, карась, лящ, плітка та судак відкладають ікру на мілині
Короп, сазан, карась, лящ, плітка та судак відкладають ікру на мілині. Фото: Ірини Олійник

Через коливання рівня води деяким видам риби не вижити.

Рибоохоронна служба сусідньої області на Дністровському водосховищі встановила 200 штучних нерестових гнізд для риби через сильне коливання рівня води.

Чернівецький рибоохоронний патруль спільно з представниками НПП «Хотинський» та УТМР у Чернівецькій області на Дністровському водосховищі в адміністративних межах села Анадоли Хотинського району Чернівецької області та села Малинівці Кам`янець-Подільського району Хмельницької області встановили дві сотні штучних нерестових гнізд для відтворення фітофільних видів риб (риби, котрі відкладають її на мілинах на затоплену рослинність), повідомляє BukNews.

Встановлення штучних нерестових гнізд особливо актуально в Дністровському водосховищі, оскільки тут навесні сильно коливається рівень води. Відкладена на мілководді поблизу берега ікра, після швидкого падіння рівня води обсихає і гине, що зменшує популяцію цінних видів риб. Для вирішення цих проблем якраз і встановлюються штучні нерестові гнізда. Основні види, для яких вони призначені, – короп, сазан, карась, лящ, плітка та судак.

«Найближчим часом також планується встановлення нерестових гнізд в Сокирянському та Кельменецькому районах Чернівецької області та Кам’янець-Подільському й Новоушицькому районах Хмельницької областей», - йдеться у повідомленні.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята