ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

Стало відомо, чи безпечна вода у Південному Бузі для купання

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2142
Хоча офіційного початку купального сезону ще не відбулося, хмельничани на повну купаються в засмагають вже більше тижня
Хоча офіційного початку купального сезону ще не відбулося, хмельничани на повну купаються в засмагають вже більше тижня

Медики оприлюднили результати лабораторних досліджень річкової води в районі міського пляжу.

Минулого тижня заступник міського голови Анатолій Нестерук дав розпорядження медикам обласного лабораторного центру взяти проби води на розширений аналіз, який покаже, чи придатна вода у Південному Бузі до купання. Сьогодні стали відомі результати.

«Встановлено, що санітарно-хімічний показник рН, концентрація розчиненого кисню, значення ХСК (хімічне споживання кисню) та мінеральний склад за сухим залишком не перевищують нормативних показників. Окрім цього, встановлено, що індекс кишкових паличок та індекс колі-фагів, а також відсутність патогенних мікроорганізмів (в тому числі сальмонел та шигел) відповідають вимогам Державних санітарних правил», - повідомив виконувач обов’язків директора ДУ Державна установа «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Олег Балашов. 

Простими словами можна сказати, що вода у Південному Бузі безпечна і купальний сезон розпочнеться згідно графіку – 1 червня.

В Лабораторному центрі повідомили, що після офіційного відкриття купального сезону кожні 10 днів буде проводитися мікробіологічні дослідження води, а раз в місяць - санітарно-хімічні дослідження.

Читайте також: Неподалік Хмельницького забрудненість Південного Бугу критична.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую