ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

Понад три тисячі петуній прикрасять клумби парку імені Михайла Чекмана

Суспільство 1556
У парку імені Михайла Чекмана висадять понад три тисячі петуній
У парку імені Михайла Чекмана висадять понад три тисячі петуній. Фото: автора

Квіти висаджують у вигляді візерунків та орнаментів.

Вже декілька днів поспіль працівники комунального підприємства «Парки і сквери міста Хмельницького» прикрашають клумби ім. Михайла Чекмана. Наразі працівниці підприємства висаджують низькорослі петунії у вигляді ромбів. Доповнять їх й інші квіти.

«На зміну тюльпанам, які вже відцвіли, ми висаджуємо 3 тисячі 600 петунії. Біля них з'являться азалії, бегонії, лобелії, алісум. Вони цвістимуть до кінця літа. Восени ми їх викопаємо і посадимо осінні квіти – чорнобривці, айстри, хризантеми та інші», - розповідають квітникарки.

Директор КП «Парки і сквери міста Хмельницького» Олександр Боднарчук каже, що працівники комунального підприємства докладають багато зусиль, аби у парку було приємно відпочивати хмельничанам та гостям міста. 

«Сподіваємося, що квіти, якими ми прикрашаємо парк ім. Михайла Чекмана відвідувачі не зриватимуть та не викопуватимуть. Нажаль, гіркий досвід вже маємо…», - каже Олександр Петрович.

Працівники комунального підприємства сподіваються, що їхню працю цінуватимуть хмельничани та гості міста і не псуватимуть їхніх насаджень

Читайте також: Які квіти прикрашатимуть клумби Хмельницького

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую