ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

Поштова марка із зображенням Кам'янець-Подільської фортеці визнана однією з кращих

Ангеліна Мовчан Суспільство 502
Поштова марка із фортецею визнана однією з кращих у серії «Краса і велич України. Хмельницька область»
Поштова марка із фортецею визнана однією з кращих у серії «Краса і велич України. Хмельницька область»

Марка визнана однією з кращих у серії «Краса і велич України. Хмельницька область»

Сьогодні представник «Укрпошти» презентував міському голові Михайлові Сімашкевичу введену в обіг марку, повідомляє Кам'янець-Подільська міська рада.

Цей випуск присвячено архітектурним та природним пам’яткам Хмельниччини. На одній із марок зображено і Кам’янець-Подільську фортецю – єдину в Україні, що збереглася майже в первозданному вигляді й вважається зразком найкращих фортифікацій Східної Європи.

Додамо, що конкурс на кращу поштову мініатюру України тривав з 1 лютого по 2 квітня 2018 року. Упродовж двох місяців проводилося анкетування серед поціновувачів українських знаків поштової оплати, щоб визначити три найкращі з погляду широкого загалу випуски та відзначити художників – їхніх авторів. Було опрацьовано 604 анкети, що надійшли на адресу конкурсу з різних куточків України та через Інтернет з пропозиціями щодо найкращих марок, блоків та малих аркушів 2017 року.

Серія започаткована 2013 року і є однією з найвидатніших серій Укрпошти. Її дизайн створює Олександр Калмиков, член Національної спілки художників України, який працює в галузі графічного дизайну, живопису та графіки.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас