ye-logo.v1.2
18 Квітня, 2019

Погода на сьогодні: де на Хмельниччині можливі дощі

Олександр НІКІТІН Суспільство 1072
24 травня на Хмельниччині прогнозують теплу, але місцями дощову погоду
24 травня на Хмельниччині прогнозують теплу, але місцями дощову погоду. Фото: invisiblechildren.com

Яку погоду прогнозують на 24 травня.

Сьогодні в Хмельницькій області можливі опади. Такі прогнози видають як українські спеціалізовані ресурси, так і міжнародні. Щоправда, навряд чи слід очікувати на тривалі дощі…

Отож, за даними ресурсу «Ventusky», у четвер, 24 травня на Хмельниччині денна температура повітря сягатиме 25 градусів тепла, а на півдні області й до +26. Утім, ймовірні опади. Прогнозують, що дощ може розпочатися пообіді. Але не на всій території області, а в північних та центральних районах. Та ближче до завершення робочого дня опади, до прикладу, в Хмельницькому, припиняться. Інша справа в Шепетівці, Славуті чи Нетішині. Крапати з неба може й до 21-ої.

Подібний прогноз видав і Український Гідрометцентр. Удень на Хмельниччині прогнозують +23…+25 градусів. До того ж, із опадами. Схожу погоду прогнозує й сайт «The Weather Channel». Ресурс «Синоптик» видає дещо інший прогноз – до 23 градусів вище нуля та дощ, який ближче до вечора має закінчитися.

До речі, 24 травня відзначається день пам'яті святих рівноапостольних Мефодія і брата його Кирила, священномученика Мокія. У давнину цей день вважався показником погоди для всього літа. Якщо мокро, то і все літо буде мокрим, і навпаки. «Якщо багряний схід сонця, а вдень дощ - літо мокре і грозове буде». Якщо туман з'являвся вечором і розходився до сходу сонця, то чекали негоди.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята