ye-logo.v1.2
19 Квітня, 2019

Хмельницькі мажоретки стали лауреатами на Всеукраїнському конкурсі

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2147
Народний колектив мажореток «Альфа» виступали на «Яскравій симфонії Прикарпаття–2018»
Народний колектив мажореток «Альфа» виступали на «Яскравій симфонії Прикарпаття–2018». Фото: з архіву

Народний колектив мажореток «Альфа» виступали на «Яскравій симфонії Прикарпаття–2018».

В Трускавці закінчився V Всеукраїнський фестиваль-конкурс оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток «Яскрава симфонія Прикарпаття-2018». Участь у ньому взяли 13 колективів з різних куточків України, серед яких і хмельницький народний колектив мажореток «Альфа» (художній керівник Олександр Мильніков).

«Захід проводиться вже вп’яте і щороку наш колектив запрошувати взяти у ньому участь. Але, на жаль, нам не вдавалося, адже в цей час ми їхали на чемпіонати Європи. Цього року він відбудеться у серпні, тому ми прийняли запрошення від організаторів фестивалю та поїхали туди виступати. Участь у фестивалі взяли 42 танцюристки старшої, середньої та молодшої групи. Хмельничанки представили на конкурсі 13 композицій. Усі члени журі високо оцінили виступ хмельницьких мажореток та нагородили колектив дипломом лауреата першого ступеня і кубком», - розповідає хореограф-тренер колективу Наталія Мильнікова.

У конкурсний день дівчата виступали тричі: перед журі, на площадці «Нижній бювет» та на майдані Незалежності. Тренер пригадує, що глядачів було настільки багато, що керівникам доводилось просити їх відійти, щоб дівчата не зачепили їх паличками-мажоретками та прапорами.

«Яскравий виступ мажореток «Альфа» настільки вразив голову журі – генерала-майора Володимира Деркача, що він запросив колектив взяти участь 28 червня 2019 року у традиційному Фестивалі військових оркестрів у місті Суми», - пригадує Наталія.

  

У конкурсний день дівчата виступали тричі: перед журі, на площадці «Нижній бювет» та на майдані Незалежності

Конкурс проходив в рамках святкування Дня міста Трускавець і по закінченню Гала-концерту мажоретки «Альфа» та «Акцент» очолили Карнавальну ходу центром міста, після чого отримали подяку від Трускавецького міського голови Андрія Кульчинського та директора фестивалю «Яскрава симфонія Прикарпаття-2018» Ольги Обласової.

Щасливі та задоволені виступом та результом конкурсу, мажоретки «Альфа» повернулись додому сповнені енергії, натхненням на нові здобутки. З серпня керівники і дівчата починають готуватись до участі у Чемпіонаті Європи у м. Апатія (Хорватія).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята