ye-logo.v1.2

В Старокостянтинові перевізники кілька днів не виходили на маршрути

Суспільство 1949
У міськраді обіцяють погасити борги найближчим часом
У міськраді обіцяють погасити борги найближчим часом. Фото: starkon.city

Кажуть, через борг за пільгові перевезення, що сягнув майже 800 тисяч.

Загалом перебої у графіку руху маршруток в Старокостянтинові мешканці міста відчували тиждень. Як повідомляють в Старокостянтинівській міській раді, спочатку п’ять приватних перевізників обмежили рух маршруток, а потім взагалі припинили перевезення пасажирів.

Причина, каже голова Асоціації спілки перевізників міста Ігор Кондратюк, єдина: заборгованість за пільгове перевезення пасажирів. Сума боргу сягнула більше 750 тисяч гривень.

Тим часом у міській раді пояснюють, що не відхрещуються від боргів і обіцяють до липня з перевізниками розрахуватися. Володимир Богачук, перший заступник міського голови міста, стверджує, що наразі перевізникам відшкодовують борги за пільгові перевезення за два попередні місяці, а до липня погасять усі борги.

«Цього року з міського бюджету на перевезення пільгових категорій населення виділено більше 5 мільйонів 800 тисячу гривень. Це найвища сума серед міст з такою ж кількістю пільгових категорій. Учора ми провели спільне засідання, де домовилися з перевізниками про всі проблеми. Сьогодні усі вони вийшли на маршрути. Так, борги існують. Адже багато надходжень до міського бюджету також надходять із запізненням. Ми домовилися з перевізниками, що кожна зі сторін буде виконувати свої зобов’язання. Адже в містян є також питання щодо порушення графіків руху пасажироперевезень. Наразі встановили, що якщо регулярність руху має бути не нижчою 97 відсотків на місяць. А у разі припинення виїзду на маршрути протягом трьох днів на місяць замовник, тобто міськрада, має право розірвати договір з перевізником», - каже Володимир Богачук.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую