ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Рейтинг найкомфортніших міст України: Хмельницький у «ТОП-10»

Суспільство 5675
Хмельницький у рейтингу найкомфортніших міст на 10 місці
Хмельницький у рейтингу найкомфортніших міст на 10 місці. Фото: khm.gov.ua

Переможцем став Харків.

Журнал «Фокус» оприлюднив свій щорічний рейтинг найкомфортніших міст України. І першу десятку в рейтингу замикає Хмельницький.

«У Хмельницького репутація нудного міста, - пише «Фокус». – Щоб позбутися цієї репутації, місто часто проводить масові заходи – від параду близнюків до рок-фестивалю «Rock&Buh».

Серед недоліків «Фокус» назвав поганий стан доріг у місті та низькі зарплати. У «плюси» записав недороге житло та хорошу екологію. А ще, цитуємо: «Хоч у місті одна з найнижчих середніх зарплат по країні, Хмельницький став третім містом України, після Київа та Одеси, де встановили bitcoin-автомат».

Найкомортнішим містом, за версією видання, є Харків. На другому місці – Вінниця, на третьому – Київ. Далі в рейтингу йдуть Львів, Одеса, Дніпро, Чернигів, Луцьк та Житомир.

Якість життя в містах оцінювали за багатьма критеріями. Це і співвідношення між середнім рівнем офіційної зарплати і вартістю базової споживчого кошика, і за рівнем зайнятості, кількості вузів і шкіл із високим рейтингом. Враховували й оцінку якості муніципальних послуг городянами на основі всеукраїнського муніципального опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». Безпеку проживання оцінювали за рівнем злочинності згідно зі статистикою МВС.

Хмельницький у рейтингу набрав 48,1 бали та посів 10 місце.

Відзначимо, що до 2014 року Хмельницький не потрапляв в десятку краших цього рейтингу. В 2014-му місто посіло 9 місце, в 2015 – 7-е. А в 2016 році – третє місце. Торік Хмельницький був восьмим.

Із цьогорічним рейтингом можна ознайомитися в електронній версії журналу «Фокус».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую