ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

До ліквідації наслідків загибелі риби в Кам’янці залучили військових

Олександр НІКІТІН Суспільство 1439
Що стало причиною загибелі риби - поки невідомо
Що стало причиною загибелі риби - поки невідомо. Фото: з групи у Viber "ЖКГ інформ"

Що стало причиною масової загибелі риби у річці Смотрич поки невідомо.

У Кам’янці-Подільському відбулася нарада з приводу ситуації, яка склалася із забрудненням річки Смотрич та масовою загибеллю риби, особливо в районі села Цибулівки, де розташована гідроелектростанція.

За повідомленням прес-служби Кам’янець-Подільської міської ради, на нарді заступник міського голови Сергій Бабій, що відповіді на запитання – що стало причиною забруднення Смотрича, наразі немає, так як не готові ще результати досліджень проб води, які брали різні відповідні інстанції. Є декілька версій, що могло спричинити таку ситуацію, серед яких – шкідливі викиди, здійснені внаслідок сільськогосподарського, або ж промислового виробництва, які потрапили до річки разом із дощовими водами.

Поки тривають дослідження, стоїть питання про швидке усунення її наслідків, а саме утилізації риби, яка загинула. Для того, щоб максимально швидко зібрати її з поверхні річки Смотрич та берегів, міська рада залучилася підтримкою військових. І сьогодні близько півсотні військових будуть залучені до операції із ліквідації наслідків цієї ситуації, щоб не допустити подальшого забруднення Смотрича, яке може виникнути у зв’язку з подальшими процесами, викликаними рибою, що загинула.

Нагадаємо, Кам’янець-Подільське відділенні поліції розслідує факт масової загибелі риби у річці Смотрич. Про факт загибелі риби правоохоронцям повідомили працівники Національного природного парку «Подільські товтри». Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події, виявила близько 5000 мертвих рибин різних видів, якими було вкрито майже 300 метрів метрів водного плеса.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую