ye-logo.v1.2
9 Липня, 2020

У Наркевичах відкрили Центр надання адмінпослуг

Суспільство 1105
На організацію центру витратили 300 тисяч гривень.
На організацію центру витратили 300 тисяч гривень. . Фото: narkevycka-gromada.gov.ua

Все зробили самостійно і не чекали поки їм хтось допоможе

Розвивати мережу Центрів надання адміністративних послуг почали в Україні нещодавно. Їх ідея в тому, щоб дати можливість людям в єдиному центрі подавати документи в різні державні органи. 

Серед переваг Наркевицького ЦНАПу - орієнтація на потреби замовника послуги, запровадження принципу «єдиного офісу», оперативне надання послуг, розширені та зручні «прийомні години», в тому числі робота без обідньої перерви та в суботу, доступність інформації з різних джерел (стенди, телефон тощо), комфортні умови очікування та заповнення документів, так як не має прямої зустрічі з посадовцями, отже і зменшуються корупційні дії.

За словами голови Наркевицької громади Любові Гули, на ремонт приміщення ЦНАПу витратили близько 300 тисяч гривень: закупилиі меблі, оновили сантехніку та створили комфортні умови для очікування - є дитячий куточок, безкоштовна Wi-Fi зона.

У новоствореному Центрі розроблено інформаційні та технологічні картки, які розміщено на рецепції.

Основні послуги, які надаються у ЦНАП смт. Наркевичі: консультаційні – безпосередній прийом громадян, відповіді на запитання, на звернення, одержані електронною поштою, телефоном; реєстраційні – реєстрація звернень у системі документообігу (заяви, скарги, пропозиції, заяви на отримання адміністративних послуг); запис на прийом до посадовців; видача результатів адміністративних послуг; реєстрація прав на рухоме та нерухоме майно, реєстрація місця проживання та всі послуги, які пов’язані з земельними відносинами. Також планується і надавати послуги, пов’язані з містобудівною діяльністю.

У центрі навіть сформували власну базу учасників бойових дій, які обслуговуються позачергово.

"З формуванням в Україні об’єднаних територіальних громад та децентралізації владних повноважень громади мають більш широкі власні повноваження, ми тепер маємо змогу якісно надавати не лише адміністративні, а й комунальні та інші послуги. ЦНАП організували для того, щоб жителі громади не витрачали багато часу та коштів, на отримання необхідних послуги. Адже найближчі ЦНАПи розміщені у Волочиську та Хмельницькому, що знаходяться на відстані близько 40 км від Наркевичів, а від більш віддалених сіл нашої громади, то й взагалі більше 50 кілометрів”, - пояснює голова громади Любов Гула. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую