ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Аеропорт, гроші і податки за вхід у кабінет – про що говорив голова ОДА на сесії Хмельницької міської ради

Суспільство 2064
Вадим Лозовий відвідав сесію Хмельницької міської ради.
Вадим Лозовий відвідав сесію Хмельницької міської ради.. Фото: Володимира Гординського

Сьогодні, 4 липня, голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий відвідав Хмельницьку міську раду.

Міські обранці зазначили, що це перший візит голови ОДА за останні майже десять років. На що Вадим Миколайович віджартувався, що «запросили, от і прийшов, може попередніх ніхто не запрошував».

Спілкуючись із міськими обранцями голова ОДА відзначив конструктивну роботу, висловив побажання, щоб і обласна рада працювала так ефективно та відповів на запитання, які цікавили депутатів.

Серед іншого говорив про співпрацю у розгляді проектів, які місто подає на фінансування із Державного фонду регіонального розвитку та у питаннях професійно технічної освіти.

На зауваження міського голови, що проект будівництва тунелю під залізницею, який був би економічно вигідним і місту, і області, був відхилений комісією, голова ОДА зазначив, що «двері його кабінету відкритті».

«Розподіл коштів має бути справедливим і це основне. Двері мого кабінету відкриті, працюю з 8:30 до 21:00, вхід вільний, вихід теж і жодних додаткових навантажень, оподаткування, немає», – зазначив Вадим Лозовий.

Читайте також: «З мене всі сміються, але ми полетимо» – директор Хмельницького аеропорту чистить летовище від хащів

Окрему увагу приділили питанню аеропорту.

«Стан справ, який був до 2017 року, відомий: гроші, які виділяли на ремонт злітної смуги, були кимось освоєнні, але роботи були тільки розпочаті. Все зруйновано і на сьогодні ми нічого не маємо. Хмельницького аеропорту немає в переліку Державної програми підтримки аеропортів, бо він навіть не має ліцензії на перевезення як аеропорт. Це питання для нас є пріоритетним, я готовий розглядати будь-яку пропозицію», – пояснив Вадим Миколайович.

Стосовно пропозиції передати аеропорт місту, чиновник зауважив, що підтримки така пропозиція не набрала, але питання аеропорту має бути спільним для міста та області. В іншому випадку – переконаний Вадим Лозовий, аеропорту не отримає ніхто.

Трансляцію засідання сесії Хмельницької міської ради можна подивитися за посиланням.
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую