ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сморід та нечистоти: неподалік Красилова знову зафіксували викиди в річку Случ

Суспільство 3244
Результатів проб води слід очікувати в п
Результатів проб води слід очікувати в п'ятницю. Фото: фото з фейсбуку Сергія Дунця

Як стверджують жителі, їх здійснюють із непридатних очисних споруд.

Чорна вода, неймовірний сморід, шматки целофану... Брудні викиди у річку Случ між селами Дружне та Кузьмин Красилівського району знову зафіксували місцеві активісти.

«08 липня 2018 рік, багатостраждальна річка Случ, від місця скиду каналізаційних стоків до дамби Кузьминського ставу (орієнтовно 1500 м.) Величезний об'єм скинутих нечистот. Сморід нестерпний! По всій протяжності замість річки - каналізаційна канава!» - написав на своїй сторінці у Фейсбуці Сергій Дунець.

Красилівчанка, депутат обласної ради Наталія Вишневська також опублікувала в соцмережі відео з місця, де зафіксовані викиди. Вона стверджує, що безпосередньо біля труби, з якої вони здійснюються,  у річкці можна спостерігати нечистоти, які забруднюють водойму.

«Місцеве підприємство водопровідно-каналізаційного господарства робить викиди, зазвичай, у суботу та неділю, сподіваючись, що у вихідні екологи не приїдуть. Тому ми очікували, що це станеться в черговий раз і викликали інспекторів екоінспекції», - розповіла сайту «Є» Наталія Вишневська.

Інспектори державної екологічної інспекції відібрали проби води.

"Експертизу будуть здійснювати на Волині. Результати очікуються вже в п’ятницю. Їх буде передано поліції. Однак використати їх в суді для нарахування шкоди цим підприємством екології краю, ми не зможемо. Як повідомили в екоінспекції, ми маємо дочекатися розпорядження Києва, щоб інспекція могла здійснити позапланову офіційну перевірку. Наразі правоохоронці кримінальної справи не відкрили, хоч написано вже кілька заяв. Також є приписи екологів про притягнення до відповідальності керівника підприємства водопровідно-каналізаційного господарства. Є зафіксовані номери автівок, які скидають фекалії в останній відстійник, де мають бути найчистіші відфільтровані стоки, які вже безпосередньо у потрапляють у річку. Очисні в місті давно застарілі і своєї функції не виконують. Потрібно вживати негайних заходів реагування», - каже Наталія Вишневська.

Як ми писали раніше, у середині травня в Красилові знайшли очисник, через який відбувалися скиди у річку, що працював, а мав би бути законсервований, бо зіпсований.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую