ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

«Тещин язик» продовжують розширювати

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1806
Тещин язик має стати ширшим до 2020 року
Тещин язик має стати ширшим до 2020 року. Фото: автора

Капітальний ремонт дороги здійснює фірма, яка з кожним роком отримає все більше державних замовлень.

У Кам’янець-Подільському районі (біля села Гуменці) продовжуються ремонт дороги, яку називають «Тещин язик». І, за повідомленням Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, вже почали облаштовувати додаткову смугу руху на підйом зі сторони Кам’янця-Подільського.

Капітальний ремонт «Тещиного язика» здійснює ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво». Ця фірма виграла тендер в лютому цього року, а в березні з нею була підписана угода на суму майже 187 мільйонів гривень. За ці гроші підприємство з Черкащини має влаштувати до 2020 року додаткову смугу на підйом з 269 по 275 кілометру на автодорозі «Н-03 Житомир-Чернівці».

«Енергетично-дорожнє будівництво» належить декільком киянам, троє з яких є кінцевими бенефіціарами підприємства. Це Олександр Кіблик, Юрій Клімов та Андрій Косіцин. Їм же належить і інша фірма - ПрАТ «Канiв-Днiпробуд». Цікаво, що обидві, за даними аналітичної системи «YouControl», станом на 6 липня цього року мали податкові борги. У ТОВ «ЄДБ» - 7,4 тисячі гривень, «Канiв-Днiпробуд» - понад 84 тисячі гривень.

ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» було зареєстровано ще в 2005 році. Та участь у тендерах почало брати з 2011 року. Тоді отримали підряд на Київщині загальною вартістю 6 мільйонів гривень. Активніше підприємство почало вигравати тендери минулого року. Отримали замовлень на суму понад 293 мільйони гривень. Здебільшого, це ремонти доріг у Вінницькій області. Вже цього року підприємство, яке зареєстроване на Черкащині, виграло тендерів на суму понад 457 мільйонів гривень. Найвагоміший підряд – це капремонт «тещиного язика». До речі, єдиним конкурентом «ЄДБ» на торгах було ПрАТ «Хмельницьке ШБУ-56».

Читайте також: Як Гройсман перевірям ремонт доріг на Хмельниччині

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую