ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

В урочищі «Евеліна» знайшли цілий арсенал боєприпасів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1077
В урочищі знайшли снаряди та бомбу
В урочищі знайшли снаряди та бомбу. Фото: km.dsns.gov.ua

Піротехніки нарахували три десятки боєприпасів.

Уже не вперше в урочищі «Евеліна» на Ярмолинеччині знаходять боєприпаси. Цього разу знайдений арсенал набоїв сягнув трьох десятків одиниць.

Як повідомляють в прес-службі Головного управління ДСНС в області, учора о 17.30 групою піротехніків при обстежені ділянки урочища «Евеліна» було виявлено авіабомбу ФАБ-100, 3 артилерійські снаряди (75 мм), 24 артилерійські снаряди (88 мм) та один підривник до артилерійського снаряду часів Другої світової війни.

Також учора не обминули небезпечні знахідки і Хмельницький. Зранку піротехніки ДСНС у Хмельницькій області вилучили та знешкодили один 76 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни, який було виявлено під час проведення земляних робіт по вул. Львівське шосе, 22А.

Пообіді на ПЗЧ 1 ДПРЧ м. Хмельницький надійшло повідомлення про те, що під час землерийних робіт по вулиці Львівське шосе, 26 м. Хмельницький виявлено ще один 76 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

З огляду на це ГУ ДСНС України у Хмельницькій області звертається до громадян із застереженням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше, не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101»!

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую