ye-logo.v1.2

У Хмельницькому будують підприємство з виробництва кабелів до електрокарів

Суспільство 9756 1
Підприємство викупило будівлю Хмельницького механічного заводу
Підприємство викупило будівлю Хмельницького механічного заводу. Фото: автора

Середня зарплата по українських філіях компанії SEBN – 11 тисяч гривень.

Вже за два місяці у Хмельницькому планують запустити роботу першого цеху компанії з виробництва кабельної в’язки. Німецьке підприємство SEBN (або Sumitomo Electric Bordnetze) працює на території Україні вже близько 11 років і має подібні заводи у Чернівцях, Тернополі та Чорткові. В обласному центрі інвестори придбали приміщення колишнього механічного заводу, де вже з наступної весни планують працевлаштувати понад 1 тисячу працівників.

«Компанія SEBN займається виробництвом кабельної в’язки. Нашими клієнтами є представники групи «Volkswagen», «Porsche», «Audi», «Seat», «Bentley». Для цих всіх автомобілів ми виробляємо саме те, по чому йде струм від батареї до всіх приладів. 11 років тому перше підприємство групи компанії SEBN створили у Тернополі, 5 років тому в Чернівцях і два роки тому в Чорткові Тернопільської області. Загальна кількість працівників - майже 5 тисяч. Через 2-3 роки плануємо, разом з Хмельницьким, мати 8000 працівників. Загалом у групі SEBN 20 заводів по всьому світу - починаючи від Північної Африки, Європи, Мексики і Китаю», - зазначив почесний консул ФРН в Чернівцях, технічний директор SEBN UA Олександр Шлапм.

Керівництво компанії обіцяє  гідну зарплату та європейські умови праці

За словами директора філії SEBN UA у Хмельницькому Олега Федчишина, обираючи місце розташування майбутнього підприємства, зупинились на Хмельницькому механічному заводі (мікрорайон «Гречани»). На той момент він був у стані банкрутства.

До кінця року мають завершити усі будівельні роботи

«Щоб без ризиків стати власниками цієї будівлі, ми вивели підприємство з банкрутства, відповідно тоді були зняті всі арешти і ми придбали його. Зараз там ремонтні роботи. Активно шукаємо працівників. Наразі уже понад 30 працівників з Хмельницького працевлаштовані і навчаються в Тернополі. Через 1-2 місці вони з "першою порцією" обладнання будуть переміщені на хмельницьку філію. Ми ставимо високі вимоги до якості, тож не можемо дозволяти помилок», - додав Олег Федчишин.

За 1-2 місяці запустять роботу першого цеху

Як повідомив фінансовий директор SEBN UA Олег Білобровко, у Хмельницькому підприємство спеціалізуватиметься на виробництві високовольтної в’язки для електричних автомобілів різних марок. На початках у реалізацію проекту інвестують 5-6 мільйонів євро. Починатимуть з 500 осіб з потенціалом розширення в кілька разів, і середньою зарплатою понад 11 тисяч гривень та повноцінним соціальним пакетом.

Приблизно ось так виглядатиме робоче місце кожного працівника

На підприємстві можуть працювати люди без будь-якої кваліфікації. Їх попередньо навчатимуть теорії та практики. Окрім того, шукають інженерів зі знання іноземної мови, менеджерів, управлінські кадри.

На підприємстві вироблятимуть кабелі до автомобілів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую