ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

Дощі, грози і хмарність - погодинний прогноз на сьогодні

Ангеліна Мовчан Суспільство 621
Сьогодні весь день дощитиме
Сьогодні весь день дощитиме. Фото: opogode.city

Де і коли дощитиме сьогодні намагалися спрогнозувати синоптики.

З ранку до самого вечора у Хмельницькому небо буде вкрите хмарами. Вранці та вдень очікується дощ із грозою, ближче до вечора йому на зміну прийде дощ. Такий прогноз віщує нам sinoptik.ua Та й інші "погодні" ресурси далеко від цього не втекли. До прикладу, той самий sinoptik.ua показує, що дощитиме майже увесь день, починаючи з ночі. Температура повітря прогріється максимально до +23. в післяобідню пору.

Таку ж погоду прогнозують синоптики meteoprog.ua з єдиною різницею, що сильні дощі і грози, за їхніми даними, будуть до 15:00 а вже до вечора просто... литиме дощ і навіть хмарність буде меншою.

Трохи теплішу погоду прогнозує Український гідрометеоцентр. Тут синоптики кажуть - температура повітря прогріється до +25. Але як і їхні колеги з інших ресурсів, передбачають що литиме весь день, лише іноді дощ змінюватиметься грозою. Однак сухіше від того не стане.  

А ось сайт gismeteo.ua показує погодинний прогноз і він геть невтішний. Виходить, що дощ, який має розпочатися ще з ночі, вже о 6 ранку, разом із сильною хмарністю, перейде у грозу із температурою повітря +23. Протягом дня, аж до 18 години змінбватиметься лише температура, яка підніметься до +25, але дощі і грози так і литимуть. І лише після 18:00 хмари розсіються і гроза трохи заспокоїться. Але дощ не перестане.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео