ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Виконком Хмельницької міської ради: від питань про оренду майна – до ремонту доріг та призначення тимчасових перевізників (запис ефіру)

Суспільство 2668
На виконкомі 26 липня розглянуть понад півсотні питань
На виконкомі 26 липня розглянуть понад півсотні питань. Фото: автора

Сьогодні, 26 липня, пройде розширене засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Сайт «Є» вже традиційно проведе пряму трансляцію засідання виконкому Хмельницької міської ради, який має розглянути більше півсотні питань.

Внесення змін до попередніх рішень, оренда комунального майна, виділення коштів з цільового фонду міської ради, надання допомоги громадянам – ось неповний перелік питань, які мають розглянути члени виконавчого засідання 26 липня.

Серед питань, які розглядатиме виконком, будуть і такі, що стосуватимуться призначення тимчасових перевізників на автобусні маршрути загального користування № 15 “Залізничний вокзал — Речовий ринок”, № 17 “Речовий ринок — ринок Дубове”, № 18 “вул. Верейського — Ракове”, № 19 “Ракове — Озерна” та № 47 “Перший Парковий - Катіон”. Також Сергій Шепурев, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку, доповідатиме про надання дозволу комунальному підприємству по організації роботи міського пасажирського траснпорту на облаштування зон відпочинку водіїв автобусів, які працюють на міських маршрутах загального користування, з встановленням магазинів, кафетеріїв та санвузлів і зупинок з встановленням торгівельних павільйонів.

Розглянуть на виконкомі і кілька петицій, що стосуватимуться ремонту доріг, а також питання про виключення квартир з числа службових.

Отож, як проходитиме засідання виконкому, дивіться в прямому ефірі на сайті «Є» 26 липня, починаючи з 14.00.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую