ye-logo.v1.2

Славута може стати першою громадою серед міст обласного значення

Суспільство 2156
Славута може стати першим містом обласного значення, яке стало громадою
Славута може стати першим містом обласного значення, яке стало громадою. Фото: Хмельницького ЦРМС

Днями Славутська міська рада пройшла вже другий етап.

Другий етап – це схвалення проекту рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення Варварівської сільської ради, а це два села сіл Варварівка і Голики. Як пояснюює Вікторія Любенчук, радник з децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування, зараз весь необхідний для об’єднання пакет документів знаходиться на розгляді у Хмельницькій обласній державній адміністрації.

«Хмельницька облдержадміністрація, протягом 10 робочих днів має надати висновок, у якому зазначити відповідність документів Славутської міської ради Законам та Конституції України. Після цього вищезазначені ради – Славутська міська та Варварівська сільська – мають прийняти остаточні рішення про добровільне приєднання», – зазначила Вікторі Любенчук.

Це буде перший випадок на території Хмельницької області формату приєднання органу місцевого самоврядування, тобто сліьської ради, до міста обласного значення.

Нагадаємо, у Хмельницькій області уже створено 42 об’єднанні територіальні громади: 41 із них уже діє, а 1 – Улашанівська – очікує на призначення перших виборів. Згідно із перспективним планом, в області має бути 62 об’єднані громади.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую