ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

У зоокутку нові мешканці: хмельничанам пропонують дати їм ім’я

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1709
Паві і павичу шукають імена
Паві і павичу шукають імена. Фото: автора

За найкращу ідею, переможець отримає «живий» подарунок.

Близько тижня у хмельницькому зоокутку, що у парку імені Михайла Чекмана, з’явилися нові мешканці – пава та павич. Поселили пару у великій клітці, що на острівці. Птахів придбало керівництво комунального підприємства «Парки та сквери Хмельницького» в одного з підприємців нашої області. Вартість пари - вісім тисяч гривень.

«Хочемо, щоб наш зоокуток був цікавий для відвідувачів. Пава та павич, який має дуже красивий хвіст, точно стануть окрасою цього місця. Також сподіваємося, що вони з часом приведуть потомство», - каже директор КП «Парки і сквери Хмельницького» Олександр Боднарчук.

Однак, нові мешканці зоокутка й досі не мають імен. Працівники парку довго перебирали варіанти, проте вирішили долучити до цього й хмельничан.

«Оголошуємо конкурс на краще ім’я для павича та пави. Умови конкурсу прості – потрібно відвідати зоокуток з 1 по 12 серпня 2018 року, написати придумані імена та контактний номер телефону на листку та кинути його до скриньки, яка знаходиться біля каси, а далі чекати результату», - каже Олександр Бондарчук.

Найбільш креативний та оригінальний варіант імен для птахів буде відзначено «живим» подарунком. Директор підприємства каже, що це буде, поки секрет, однак натякнув, що це буде домашній улюбленець.

Варіанти імен потрібно написати на листку та кинути його до скриньки, що стоїть біля каси.

 

Птахів купили за вісім тисяч гривень.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас