ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

Виконком у прямому ефірі: електронний квиток на старті

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 2271

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Сьогодні відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Більше чотирьох десятків питань 9 серпня на своєму засіданні мають розглянути члени виконкому. Чимало з них, вже традиційно, стосуватимуться приміщень комунальної власності. Але буде й питання щодо роботи громадського транспорту в місті…

Ще 13 липня в Хмельницькому провели громадські обговорення проектів регуляторних актів у сфері організації перевезень пасажирів у громадському транспорті. Один із яких стосувався запровадження електронного квитка. І ось, сьогодні, виконкому розгляне проект (40 питання порядку денного) рішення «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування у м. Хмельницькому».
Цим проектом передбачено затвердити порядок функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку оплати , порядок проведення конкурсу з визначення особи (єдиного оператора), уповноваженої на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, а також склад конкурсної комісії.

Отже, після затвердження цього проекту, в місті мають оголосити конкурс (попередньо він пройде в вересні), а потім і запровадити електронний квиток. Утім, коли це станеться, поки що точно ніхто сказати не може.

Як проходить засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, дивіться в прямому ефрі на сайті «Є». Початок о 14.05:

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую