ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Найкращий подарунок – любов

Суспільство 2170

Всеукраїнський благодійний фонд «Щедрику-Ведрику» влаштував свято «Валентини» у День закоханих.

У Хмельницькому міському будинку культури вже восьмий рік поспіль Валентина Блюхер, президент благодійного фонду «Щедрику-Ведрику» та її однодумці дарують свято сиротам та позбавленим піклування дітям області. З'їхалися діти з Орининської, Соколівської, Вовковинецької, Головчинецької та Антонінської шкіл-інтернатів. Організатори свята запросили й школярів Хмельницького.
«Виставка робіт вихованців інтернатів, концерт за участі юних талантів, подарунки... – щиро радіючи, ділиться Валентина Василівна. – А всім Валентинам: і учням, і вчителям, ще й м'яка іграшка. Я свою вже отримала», – притискає до грудей пакуночок.
Цього разу концерт був тематичний – «про кохання». Розпочав його маленький купідончик із іграшкою у руці та ліричним віршиком. І у кожній пісні – саме це безмежне та прекрасне почуття закоханості, щастя. На завершення дійства вже традиційний феєрверк із повітряних кульок, який так подобається дітям.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую