ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Підсумки дня: нестача підручників, менінгіт та безглузда брехня з-за «порєбріка»

Олександр НІКІТІН Суспільство 968
27 серпня позаду. А вже завтра - останній вівторок календарного літа
27 серпня позаду. А вже завтра - останній вівторок календарного літа. Фото: youtube.com

Якими були новини 27 серпня.

Останній понеділок серпня, і, відповідно, всього літа, вже майже позаду. Після декількох вихідних, які були насичені різними новинами, сьогодні також було чимало інформповідомлень на будь-яку тематику. Отож, якими були новини дня, що минає.

Традиційно зранку понеділка сайт «Є» підготував афішу подій та заходів, які заплановані цього тижня в Хмельницькому. Це і предпрем’єрний показ фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри», і фестиваль «Республіка». Словом, про це і не тільки читайте в афіші.

Ну, а в реанімаційному відділенні Хмельницької інфекційної лікарні, на жаль, п’ятеро дітей. Усі вони захворіли на вірусний менінгіт. Що це за хвороба і, який стан в дітей, у відповідній новині сайту «Є».

У продовженні теми медицини та дітей ми поцікавилася й ситуацією в міській дитячій поліклініці. Ще тиждень тому в ній записатися до, наприклад, кардіолога, нагадувало лотерею. Тепер, ймовірно, стане легше. Адже керівництво закладу дещо змінило процедуру отримання талонів до спеціалістів.

Ну, а Росію звинуватили в черговій брехні. Високопоставлений британський офіцер у боротьбі з терористами ІДІЛ Фелікс Гедні засудив російські заяви про те, що Велика Британія і США готуються влаштувати хімічну атаку в Сирії. Ствердження Москви про те, що Лондон і Вашингтон готуються до запуску ракети з хлором він, як пише «The Telegraph», назвав абсолютно безглуздими та пропагандистськими.

Від справ геополітичних до… знову хмельницьких. За тиждень до початку нового навчального року, виявляється, не всі школяри обласного центру забезпечені підручниками. Не встигають доставити підручники для першого, п’ятого та десятого класів. Що ж це означає – читайте у матеріалі сайту «Є».

Ну і нагадуємо, що завтра та післязавтра (28 та 29 серпня) в Хмельницькому тимчасово не будуть їздити тролейбуси у напрямку мікрорайону Ракове.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас