ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

Підсумки дня: про те, що буде з телебаченням, освітою і не тільки

Ангеліна Мовчан Суспільство 780
Перед 1 вересням вся увага на освіту.
Перед 1 вересням вся увага на освіту.. Фото: автора

Сьогодні 30 серпня у короткому огляді новин

З 1 вересня не лише розпочнеться навчальний рік, але й закінчиться ера аналогового телебачення. Ну, майже закінчиться. Воно працюватиме до кінця року, але мешканці Хмельниччини, в яких немає цифрових приймачів, зможуть дивитися лише декілька телеканалів: «Поділля-Центр», «Ексклюзив» та «Місто». А також «UA: Перший» і «24 канал». Інші ж, в тому числі і загальнонаціональні канали, будуть у цифровому мовлені.

А ось навчальний рік офіційно розпочнеться не з 1, а з 3 вересня, коли у школах пролунають перші дзвоники. До речі, нинішні першокласники, на відміну від інших школярів, навчатимуться вже 12 років і пройдуть три рівня середньої освіти: початковий – 4 роки, базовий – 5 років, профільний, що складається з професійного і загальноосвітнього, – 3 роки. Про інші нововведення можна прочитати в інтерв’ю Директора департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олега Фасолі.

Для тих, кому початок навчального року хочеться відзначити гамірно і весело, вже від завтра стартує «RespublicaFEST».

Розпочнеться все о 12.00 години заходами для дітей і триватимуть до опівночі. Серед запланованих розваг – фарби холі та спортивні змагання, а також частина тих заходів, які через погоду не відбулися на «My FEST».

До речі, сьогодні офіційно представили нещодавно призначеного голову Деражнянської РДА Андрія Зелінського, який до того був першим заступником голови Хмельницької РДА.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас