ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

Без сміття та з алкоголем: як живуть у наметовому містечку «RespublicaFEST» (ФОТО+ВІДЕО)

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2727

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Фестиваль продовжується.

Уже третю добу поспіль у Хмельницькому триває «RespublicaFEST». За це час на трьох сценах встигли виступити близько 30 виконавців. Окрім цих локацій, на фесті є ще кілька, де панує особлива атмосфера, це – наметове містечко. Чому декілька – бо їх обидва встановили на території проведення фесту і поза ним.

Приязні та усміхнені хлопці з дівчатами стежать за чистотою за територією, але й не приховують того, що вживають алкоголь. Додамо, що поводять себе цілком достойно, попри те, що дехто трохи напідпитку. Так само легко ідуть на контакт та діляться враженнями від «RespublicaFEST».

Сергій на фест приїхав спеціально з Варшави. Каже, захід класний, та у Кам'янці-Подільському було краще. Не подобаються йому сцени, які розташовані надто близько одна до одної та звук.

«Цьогоріч фест набагато гірший і, я впевнений, що це говорять майже всі. Сьогодні вже третій день, а наметів дуже мало», - підтримує думку Сергія киянин Владислав.

 

Додає, що загалом час на «RespublicaFEST» проходить добре. Ночі минають із келихом напоїв, біля багаття та в компанії людей, які гріють своєю присутністю.

«Їсти собі готуємо самостійно, маємо мангал. У нас велика компанія. Але сьогодні снідали тим, що мама забороняла в дитинстві, - локшиною і сосисками», - жартує юнак.

Його подруга Наталія розповідає, що цьогорічні новації на фестивалі доводять, що Україна це Європа. Їй подобається ідея облаштувати спеціальні місця для людей з обмеженими можливостями та екоменеджмент.

«У нас в компанії є хлопець, який мотивує нас збирати усе сміття по пакетах і сам несе його до контейнера. Подобається ідея з багаторазовими склянками», - ділиться враженнями Наталія.

Львів'янин Роман вважає, що «RespublicaFEST» цьогоріч вибрала непогану локацію – у парку біля річки. Сподобались йому облаштовані сцени та звук.

«Звісно, людей могло б бути й більше. Та це нове місце, усі ще звикають. У Кам'янці просто вже все було знайоме, ну і там своя особлива історична атмосфера», - каже Роман.

А от Іван з Ізяслава за два дні фестивалю так і до сцени не дійшов. Він із друзями розмістився в наметах поза територією фесту.

«Я приїхав у наметове містечко до своїх друзі. Сподіваюсь, сьогодні таки якось проберусь до сцени. Радий, що приїхав, бо зустрів багато класних людей, з цікавими ідеями», - зізнається Іван.

Ну а побачити на власні очі, що ж відбувається на «RespublicaFEST» ще можна встигнути. Сьогодні ввечері на гостей фесту чекає немало яскравих виконавців. Початок о 17:00 годині. Усі охочі можуть придбати квитки при вході на територію. 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас