ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Статус бійця-добровольця АТО отримали десятеро мешканців Хмельниччини

Суспільство 1867
Хлопцям Валерій Лєсков вручив посвідчення
Хлопцям Валерій Лєсков вручив посвідчення. Фото: автора

Захисникам вручили посвідчення.

Сьогодні, 6 серпня, у Хмельницькому десятеро добровольців, які в різний період воювали на сході, отримали посвідчення бійців АТО. Саме таким було рішення спеціально створеної комісії при Хмельницькій обласній раді.

«Ми провели уже декілька засідань комісії. Попередньо розробили положення згідно із яким надається статус бійця-добровольця АТО. Вирішили зайнятись цим питанням, бо багато хто, у свій час пішли захищати Україну на схід у складі добровольчих формувань. Вони готові були на самопожертву і зупинили ворога, але з різних причин не увійшли в структуру ЗСУ і не отримали державного статусу учасника бойових дій», - розповідає заступник голови Хмельницької обласної ради Валерій Лєсков.

За його словами, завдяки посвідченням бійців-добровольців АТО хлопці зможуть отримувати цілий ряд соціальних пільг. Загалом, на Хмельниччині такі посвідчення отримали 25 воїнів.

Добровольці у різний період воювали на сході

«Я воював у складі «Добровольчого українського корпусу» у Мар'їнці, Авдіївці, на шахті Бутівка. Повернувся минулого року. З того часу поки не їздив. Якщо війна не закінчиться, то поїду вже з наступного року», - каже боєць із позивним Ярий.

Загалом на Хмельниччині 25 добровольців отримали посвідчення

Додає, що кожного разу їде без будь-якої фінансової допомоги держави. Повертається, влаштовується знову на роботу, але знову випушає захищати країну, бо туди, на схід, щораз тягне. Тому, це посвідчення – визнання його, як воїна добровольця, має для нього велике значення. 

Нагадаємо, що у середині червня статус бійця-добровольця АТО отримали четверо мешканців області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую