ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Обіцяв встановити вікна та зник: ошукані люди намагаються повернути гроші через суд

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 706
Люди зважаючи на привабливі умови, що пропонував їм підприємець, підписували угоди, та віддавали кошти
Люди зважаючи на привабливі умови, що пропонував їм підприємець, підписували угоди, та віддавали кошти. Фото: ternopoliany.te.ua

Дехто віддав підприємцю навіть відкладені «на чорний день» кошти.

26 хмельничан намагаються повернути кошти, що сплатили підприємцю, який обіцяв їм встановити нові металопластикові вікна та зник. Наразі вони звернулись до Хмельницького міськрайонного суду із позовами до фізичної особи підприємця про розірвання договору та стягнення коштів.

«Так, позивачі, переважно люди літнього віку, вказують, що уклали з підприємцем договори на заміну та установку металопластикових вікон. Чоловік розповідав, що діє урядова програма, відповідно до якої буде безкоштовно здійснюватись заміна вікон у під’їздах на металопластикові для мешканців будинку і начебто існує угода з одним із банків міста. Підприємець розповідав пенсіонерам, що для них є особливі умови - знижка 25%, спочатку можна внести кошти, що люди мають в наявності, а решту громадяни зможуть доплатити пізніше», - повідомляє Алла Плінська, прес-секретар суду.

Люди зважаючи на привабливі умови, що пропонував їм підприємець, підписували угоди, та віддавали кошти подекуди і останні, що у них були, серед яких і літній чоловік, який нічого не бачить, що також віддав підприємцю відкладені «на чорний день» кошти – 1 000 грн.

«Наразі по усім справам відкриті провадження, приватний підприємець зник в невідомому напрямку, суд вживає заходів щодо належного повідомлення відповідача, як то передбачає чинне законодавство. За позовами двох громадян суд виніс рішення та стягнув сплачені за договором кошти, а також інфляційні втрати. Решта ж справ перебуває на різних стадіях провадження», - повідомляють в прес-службі.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас