ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Богдан Кухарчук з Шепетівки проведе «Школу успіху» в рідному місті

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 509
Проект «Школа успіху» надихнув мене рухатися вперед, зізнається хлопець
Проект «Школа успіху» надихнув мене рухатися вперед, зізнається хлопець. Фото: з архіву Богдана Кухарчука

Влітку він разом з сотнею українських підлітків був слухачем освітнього проекту в Києві.

Про освітню програму «Школа успіху» хлопець дізнався у лютому, переглядаючи сайт фонду братів Кличків. Інформація зацікавила Богдана, тому він вирішив заповнити анкету та навіть зняв відео і виклав його на своєму каналі в YouTube. У березні він увійшов у список з 300 півфіналістів з 2882 дівчат та хлопців віком 14-15 років, а у квітні став фіналістом проекту, успішно пройшовши співбесіду в телефонному режимі.

Тож з 20 по 29 липня він разом з іншими хлопцями-фіналістами навчався у Києві.

Протягом десяти днів вони відвідали чимало цікавих успішно реалізованих проектів, вивчали дизайн-мислення, проектний менеджмент, розвивали емоційний інтелект завдяки тренінгам відомих спікерів.

Повернувшись додому, Богдан започаткував «Школу успіху» у рідній Шепетівці.

«Орієнтовно заняття відбудуться в жовтні, коли триватимуть осінні канікули в школі. Наразі домовляюся зі спікерами щодо лекцій та тренінгів. Вже дехто погодився. Це будуть місцеві лектори, однак планую залучити спікерів з інших міст, — ділиться Богдан Кухарчук. — Проект «Школа успіху» надихнув мене рухатися вперед, проявляти себе активніше, бути впевненішим у собі та у тому, що ти робиш».

Щодо планів на майбутнє, то хлопець ще не визначився. «Мене цікавить військова справа, все, що з цим пов'язане. Люблю зброю, військовий одяг. Хочу служити в армії. Можливо, це буде навчальний заклад з військовою кафедрою. У мене ще два роки попереду, щоб визначитися, куди вступати і чим займатися», — каже Богдан Кухарчук.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас