ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Стоп-автохамство: як у Нетішині штрафуюють тих, хто паркується на газоні

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1263
Працівники сектору благоустрою проводять спільні рейди разом з поліцією
Працівники сектору благоустрою проводять спільні рейди разом з поліцією. Фото: ternopillive.com.ua

За місяць сума штрафів сягнула семи тисяч.

 У міській раді Нетішина зізнаються, що в місті актуальним є питання щодо водіїв, які залишають свої автомобілі на газонах та у інших недозволених місцях, чим порушують Правила дорожнього руху і Правила благоустрою на території міста Нетішин.

«Протягом кількох місяців працівники сектору благоустрою відділу містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого комітету міської ради разом з працівниками Нетішинського відділення поліції проводили спільні рейди на вулицях міста. У ході роботи були написані пояснення, складені протоколи на порушників. Більше десятка справ щодо водіїв, які залишають своє авто на газоні чи у недозволеному місці були передані на засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Нетішинської міської ради. Відтак, лише за місяць 12 водіїв, що порушили ПДР та Правила благоустрою були оштрафовані на загальну суму більше 7 тисяч гривень», - йдеться в повідомленні прес-служби.

У міськраді зізнаються, що автомобілісти розуміють, що паркування на газонах заборонене, але систематично продовжують це робити.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас