ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Погода на сьогодні: що принесе нам антициклон Perryman?

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 867
11 вересня над Україною все ще перебуватиме циклон, тому дощі можливі
11 вересня над Україною все ще перебуватиме циклон, тому дощі можливі. Фото: look.com.ua

Яким буде 11 вересня в прогнозах синоптиків.

Хмарна погода протримається у Хмельницькому увесь день. Нічний дощ додасть вологості, але вдень опадів не передбачається, прогнозує сайт «Синоптик». Максимальна температура очікується на рівні 21-го градуса тепла. А от за даними ресурсу «Гісметео» невеликий дощ удень та увечері все ж можливий. Хмари не зникатимуть з неба протягом усього дня. Без істотних опадів та до +23 удень обіцяє Український гідрометеоцентр.

«Що там за вікном, не дивимося - дивимося вперед, радить на своїй сторінці у Фейсбуку синоптик Наталка Діденко. - 11 вересня над Україною все ще перебуватиме циклон. Тому дощів вистачатиме. Проте західна частина вже поступово переходитиме на сухий режим - без істотних опадів. 12-13 вересня антициклон Perryman нарешті випхає циклон з нашої території і повсюди в Україні передбачається сонячна та тепла погода. Не пропустіть чудові дні середи-четверга!»

За церковним календарем 11 вересня - Усікновення глави Іоанна Предтечі. У народі з Усікновенням пов’язана низка традицій. Зазвичай, цього дня не працювали, не брали до рук сокири чи ножа, не різали круглих овочів, що нагадуютьголову, - капусту, буряк, картоплю. За народним віруванням саме цей день є останньою межею, коли можливі грози. Але якщо хтось почув грім, то це віщує довгу і теплу осінь. Звідси й приповідка: «Загримів Головосік – тепла прибавить рік».

Травники цього дня збирали останній цвіт святоянівського зілля (звіробою звичайного), готували настоянку й використовували протягом року як одне з найпомічніших ліків від багатьох недуг.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас