ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Погода на сьогодні: лелеки накурличуть, коли прийде зима

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 939
Відсьогодні лелеки збираються у зграї, готуючись до польоту у теплі краї
Відсьогодні лелеки збираються у зграї, готуючись до польоту у теплі краї. Фото: zelenvsit.ua

Яким буде 13 вересня у прогнозах синоптиків.

Ідеальний вересневий день прогнозують сьогодні синоптики: без холоду і дощу, але й без надмірної спеки. +25, ясне небо зранку та дещо хмарніше пообіді, але без опадів – такі передбачення сайту «Синоптик».

За даними ресурсу «Гісметео» протягом усього дня на небі не буде ні хмарини. Вдень +25. Увечері – до +18-ти. І лише уночі температура опуститься до +14-ти та можливий невеликий дощ.

«Осені приписують заморозки, сумні довгі дощі та буцання ногами жовтого листя, що позривав вітер, - ділиться спостереження синоптик Наталка Діденко. – А насправді першою і основною ознакою осені, хоч ранньої, хоч пізньої є тумани та серпанки. Водії, особливо зараз, не забувайте вмикати фари! Вночі та вранці ймовірні тумани з серпанками, місцями погіршення видимості до 500-1000 метрів. Температура повітря у четвер буде комфортною +20 - +26 градусів. Цінуємо наш клімат».

У народі 13 вересня називали Журавлиним віче, оскільки вважали, що саме зараз журавлі та лелеки збираються біля боліт, на луках, гуртуються, щоб починати відправлятися на зимівлю. Тож з цим днем пов’язані і прикмети. Якщо 13 вересня лелеки курличуть і летять по небу неспішно - осінь буде тривалою і теплою, а зима прийде пізно. Якщо летять не клином, а поодинці, згідно з прикметами, чекай неврожаю в наступному році.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас