ye-logo.v1.2

Вдарила головою об парту: суд покарав жінку за побиття дитини посеред уроку

Суспільство 1893
На Ярмолинеччині судили жінку, яка посеред уроку на очах дітей побила 8-річного хлопчика
На Ярмолинеччині судили жінку, яка посеред уроку на очах дітей побила 8-річного хлопчика. Фото: ukranews.com

Подія сталася на очах інших дітей

Ярмолинецький районний суд визнав 41-річну жительку району винною у спричиненні легких тілесних ушкоджень 8-річному однокласнику її сина. Як повідомляють в апеляційному суді області, під час уроку, на очах інших дітей, жінка зайшла до класу, схопила дитину і вдарила його головою об парту.

«Далі було ще кілька ударів по тулубу. У хлопчика виявили численні синці і садна, які відносять до категорії легких тілесних ушкоджень. Стаціонарна судово-психіатрична експертиза показала, що на період вчинення злочину обвинувачена виявляла певні розлади, які, однак, не позбавили її можливості усвідомлювати свої дії та керувати ними», - додають у суді.

Вислухати версію винуватиці суду не вдалося, оскільки на весь час розгляду її видалили із зали засідання через порушення порядку. Сам хлопчик повідомив, що його однокласник розказав своїй мамі (підсудній), що він, нібито, вдарив дівчинку. А потім жінка прийшла у клас і почала його бити.

Жінку визнали винною у вчинені правопорушення передбаченого частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає альтернативні покарання у виді штрафу, громадських робіт та виправних робіт. Оскільки жінка не працює і не має постійного доходу, їй обрали 150 годин громадських робіт.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую