ye-logo.v1.2

Підсумки дня: «брендована зебра» та штрафи за паркування

Суспільство 1741
Новини 27 вересня були різними - від політичних до брендованого пішохідного переходу в центрі Хмельницького
Новини 27 вересня були різними - від політичних до брендованого пішохідного переходу в центрі Хмельницького. Фото: автора

Якими були новини 27 вересня.

Четвер, що минає, був доволі насиченим в інформаційному просторі Хмельниччини. А вже завтра – п’ятниця, яка, ймовірно, також стане інформативною, хоча б через те, що в Хмельницькому відбуватиметься «Форум економічного розвитку», який сайт «Є» планує транслювати в прямому ефірі, а тому слідкуйте за анонсами.

Ну, а сьогодні в Хмельницькому засідала обласна рада, сесію якої також можна було дивитися наживо на сайті «Є». Почалася сесія з того, що голова облради Михайло Загородний оголосив про те, що голова облдержадміністрації Вадим Лозовий склав повноваження керівника фракції партії «За конкретні справи». А завершилася сесія тим, що депутати прийняли ряд звернень, серед яких і до Президента та Кабміна. Вимога – не підвищувати ціни на газ для населення.

А в обласному центрі згадували сьогодні й вчорашню подію – появу пішохідного переходу в центрі міста. «Зебра» у візерунках викликала чимале обговорення серед хмельничан. Одні позитивно відгукуються «орендованій зебрі», інші – критикують, бо такої розмітки немає в Правилах дорожнього руху. І, як виявилося, тепер тим, хто малював її – загрожує штраф. Детальніше – «У Хмельницькому шукають тих, хто розмалював пішохідний перехід».

В Україні ж набули чинності нові правила паркування та система покарань за їхнє порушення. Відтепер місцева влада може створювати посади місцевих інспекторів з паркування, які можуть евакуювати автомобілі та накладати штрафи. Отож, нові правила паркування - що нового?

Вже відзавтра в Хмельницькому змінюється графік подачі гарячої води. Щоправда, новий графік – на три дні. Так би мовити, «святковий», адже попереду на хмельничан очікує День міста.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую