Гаряча тема:
- Війна
На вихідні у Хмельницькому на деяких дорогах діятиме обмеження руху

Водіїв просять планувати поїздки заздалегідь.
У суботу та неділю в обласному центрі, через проведення кількох масових заходів, діятиме обмеження руху транспорту на деяких ділянках доріг. Про це повідомляє Патрульна поліція Хмельницької області. Водіїв патрульні просять враховувати дану інформацію під час планування маршруту проїзду вулицями міста.
Так, 6 жовтня, з 12:00 до 12:30, в місті запланована акція із закриття мото-сезону, маршрут руху мото-колони відбудеться вулицями Шевченка та Чорновола.
Цього ж дня з 07:30 до 13.30, на вулиці Прибузька, заплановано проведення спортивних змагань на відрізку від перехрестя вулиць Прибузька – Свободи до перехрестя вулиць Старокостянтинівське шосе – Прибузька.
У неділю, 7 жовтня, з 19:00 години заплановано проведення ходи від Храму Христа Царя Всесвіту, маршрут руху колони відбудеться за наступною схемою.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: