ye-logo.v1.2

У Хмельницькому урочисто до війська відправили 29 призовників

Суспільство 2243
Сьогодні до війська проводжали 29 юнаків
Сьогодні до війська проводжали 29 юнаків. Фото: автора

Хлопці служитимуть рік або півтора.

Сьогодні, 10 жовтня, у Хмельницькому до війська урочисто проводжали 29 юнаків. Як розповідає військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату полковник Віктор Тамбовець, двоє з них поїдуть у навчальний центр "Десна" в Чернігівській області, решта - у Кам'янець-Подільський.

«Я вкотре проводжаю хлопців-патріотів, які не сховалися від служби. Вони служитимуть не в бойових частинах, а в частинах забезпечення, на базах, арсеналах, складах. Нікого на схід країни відправляти не будуть. Більшість із призовників мають середню освіту, тому служитимуть півтора року. Наразі на обліку перебуває понад 4200 юнаків, які підлягають осінньому призову. Багато з них пішли здобувати вищу освіту, мають відстрочку через лікування чи сімейні обставини», - каже полковник.

За його словами, загалом за осінній призов планують набрати 350 хлопців з міста та Хмельницького району. 60% з них підуть до Збройних сил, 30% у Нацгвардію, решта – у прикордонні війська та інші військові формування.

Хлопців прийшли проводжати їх рідні та близькі

Служити сьогодні вирушає 20-річний Андрій Курило. Хлопець вважає своїм обов’язком піти до війська. Каже, так має зробити кожен юнак.

За словами Віктора Тамбовця, за осінь мають відправити до війська 350 юнаків з міста та району

«Армія - це перехід до дорослого життя. Мій батько служив також. Звісно, він ділився своїм досвідом, давав мені настанови. До цього я працював та навчався заочно, але маю думки пов’язати своє життя із військом», - каже Андрій.

Уже сьогодні у хлопців відбудуться останні приготування та перевірки. До завтрашнього ранку вони мають прибути до військових частин. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую