ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

В Новоушицькому районі відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО Герою

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 884
За добросовісне виконання обов'язків та мужність Ілля Стецун нагороджений орденом «За мужність» посмертно
За добросовісне виконання обов'язків та мужність Ілля Стецун нагороджений орденом «За мужність» посмертно. Фото: censor.net.ua

Хлопцеві було всього 19 років…

У селі Любомирівка, що в Новоушицькому районі, сьогодні відкрили меморіальну дошку Герою, який загинув, захищаючи Україну.

«Минув рік, як загинув наш герой, Ілля Стецун, захищаючи мир та незалежність нашої держави. З нагоди роковин у рідному селі Любомирівка сьогодні відкрито меморіальну дошку. Вшанувати його пам'ять прийшли рідні, друзі та побратими. За добросовісне виконання обов’язків та мужність нагороджений орденом «За мужність» посмертно. Життя Іллі Стецуна завжди буде прикладом для односельців, бо вдивляючись в обличчя загиблого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів», - йдеться у дописі Новоушицької територіальної громади на фейсбуці.

Ілля Стецун загинув на сході поблизу Водяного Донецької області внаслідок мінометного обстрілу від осколкового поранення, несумісного з життям.

Вшанувати пам'ять Героя прийшли рідні, друзі та побратими. Фото: Новоушицька територіальна громада.

Хлопець народився 2 серпня 1998 року в селі Любомирівка. Закінчив Вербовецьку школу. Потім у Михайлівському вищому професійному училищі отримав спеціальність механізатора. Служив у складі 59-ї ОМПБр. Героєві було всього 19 років…

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята