ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Поранений боєць 8-го полку Олександр Дарморос вирушив у США

Суспільство 3656
Олександр Дарморос бігтиме у США дистанцію в 10 кілометрів
Олександр Дарморос бігтиме у США дистанцію в 10 кілометрів. Фото: facebook.com/MystetskaSotniaGaidamaky

Він у складі команди українських військових представлятиме честь України на спортивних змаганнях у Вашингтоні.

Національна команда ветеранів АТО сьогодні, 25 жовтня, вирушила на 43-ій Марафон морської піхоти США. У складі збірної України полетів і спец призначенець із Дунаєвець, який нині мешкає в Хмельницькому, Олександр Дарморос.

«Перше завдання, яке ставлю перед собою - це добігти до фінішу, а друге - , звичайно, не останнім, - перед ви літом сказав телеканалу «112» Олександр. - У попередньому забігу на 10 кілометрів, в Києві, вдалося показати не поганий результат. Впевнений, що у Вашингтоні будемо старатися, а результат - як Бог дасть».

Українська команда візьме участь у змаганнях уже втретє. У її складі бійці, які побували в найгарячіших точках неоголошеної війни, що триває на сході України, отримали численні бойові поранення та пройшли не один курс лікування та реабілітації. Спецпризначинець 8-полку Олександр Дарморос, який втратив зір, має ампутацію нижньої кінцівки та майже два роки перебував на лікуванні в США, більше місяця готувався до реабілітаційного випробування в Вашингтоні.

До слова, Марафон морської піхоти США є одним з найбільших заходів, в якому беруть участь військовослужбовці, ветерани, родини загиблих та їх друзі зі всього світу. Дистанцію повного Марафону в 42 кілометри долають понад 30 тисяч спортсменів, а на дистанції 10 кілометрів, на якій 28 жовтня змагатиметься Олександр Дарморос, зазвичай, понад 10 тисяч.

Автор Вікторія Бояршинова.

Читайте також: Спецпризначенець з Дунаївців, який втратив на війні ногу та зір, взяв участь у забігу на 10 кілометрів

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую