ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

У хмельницьких тролейбусах почали продавати проїзні. Але не в усіх

Володимир ХОЛОД Суспільство 1413
Проїзні квитки почали продавати в хмельницьких тролейбусах
Проїзні квитки почали продавати в хмельницьких тролейбусах. Фото: khm.gov.ua

Натомість усі 12 пунктів продажу закрили.

Закриття пункту продажу проїзних квитків на тролейбуси пов’язані з економічною недоцільністю роботи кіосків. Принаймні, таку причину озвучив журналісту сайту «Є» директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук.

«Утримувати ці пункти було економічно не вигідно, оскільки потрібно було не лише заробітну плату платити, а й за електрику сплачувати. А, враховуючи те, що взимку споживання електрики значно збільшується, бо потрібно було опалювати кіоски, то витрати зростали. Економія складе, за попередніми підрахунками, 25-30 тисяч гривень, - каже Віктор Анатолійович. – Усім працівникам ми запропонували залишитися на підприємстві, і дехто пішов працювати кондуктором».

Відтепер проїзні можна придбати в кондукторів у тролейбусі. «Поки, лише в тих, хто виявив бажання, але, думаю, з часом їх продаватимуть усі. Адже це додатковий стимул підзаробити, бо ми за кожен проданий проїзний платитимемо кондуктору три гривні, - продовжує Віктор Паламарчук. – За три дні роботи можу констатувати, що виручка від продажу проїзних зросла».

Нагадаємо, проїзні квитки на хмельницькі тролейбуси на наступний місяць продають з 27 до 7 числа за повну вартість, а з 14 до 17 числа на другу половину місяця – за 50% знижкою. Вартість проїзних квитків для дорослих становить 130 гривень, студентів – 70 гривень, учнів – 50 гривень, підприємств-установ – 210 гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую