ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Чому американці приїхали працювати на Хмельниччину

Ангеліна Мовчан Суспільство 1857
Робота Стефані Янг із Вірджінії розпочала в Городку із привітання міського голови
Робота Стефані Янг із Вірджінії розпочала в Городку із привітання міського голови. Фото: gorodocka-gromada.gov.ua

В рамках проекту «Розвиток громад» у Городок та Дунаївці приїхали волонтери.

Про роботу волонтерів «Корпусу миру США в Україні» відомо давно. Але зазвичай волонтери, в рамках цієї програми, приїжджали у школи і працювали з дітьми: навчали мови, культури і традицій. Цього разу двоє волонтерів Кларк Х'юз з Техасу та Стефані Янг із Вірджінії приїхали безпосередньо у Дунаєвецьку та Городоцьку громади відповідно, в рамках проекту «Розвиток громад».

Вони надаватимуть професійну допомогу в реалізації проектів, спрямованих на посилення громадянського суспільства, сталий організаційний розвиток, покращення економічних можливостей, ефективне місцеве самоврядування, промоція громади.

Працюватимуть волонтери у громадах протягом двох років.

«Стефані приїхала до нас на роботу. Тобто вона ходить на дев’яту годину ранку, виконує роботу, спілкується з місцевими жителями, відвідує заходи і бере активну участь у житті громади. Ми плануємо, що вона допомагатиме в написанні проектів на отримання грантових коштів, братиме участь в розробці стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади, організації клубу з вивчення англійської мови для членів громадських організацій та державних службовців», – зазначають у Городоцькій міській громаді.

У Дунаївцях сподіваються, Кларк сприятиме кращому розумінню американців українцями та українців з боку американців, а його досвід допоможе подальшому розвитку громади. Фото: dunrada.gov.ua

Волонтери живуть у сім'ях, які зголосилися їх прийняти у себе. Перший місяць їх супроводжують представники сімей, а потім вони мають самостійно орієнтуватися в місті, працювати. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую