ye-logo.v1.2
18 Квітня, 2019

Незвичайний лот: в Кам’янці-Подільському на аукціон виставили старовинну пам’ятку архітектури

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1298
До цього випадку в місті на продаж пам'ятки архітектури не виставлялися, кажуть в Департаменті
До цього випадку в місті на продаж пам'ятки архітектури не виставлялися, кажуть в Департаменті . Фото: з фейсбуку Prozorro.sale

Стартова ціна – майже 2 мільйони гривень.

Департамент економіки та розвитку інфраструктури Кам’янець-Подільської міської ради виставив на продаж пам’ятку архітектури «Житловий будинок 1753 рік (XVIII століття)», що у Старому місті на вулиці Довгій, яка відома своєю старовинною архітектурою. Дуже скоро за цей лот можна буде позмагатися на аукціоні: інформацію про продаж розміщено на електронній торговій системі ProZorro.Продажі. Стартуватиме аукціон 22 листопада з ціни мільйон 985 тисяч 220 гривень.

Як йдеться в описі виставленого лоту, нежитлове приміщення, яке є пам’яткою архітектури та має охоронний номер, має два поверхи та разом з підвалом займає площу понад 300 квадратних метрів. Ззовні пам’ятка оздоблена оригінальною ліпниною, хоча й має незадовільний технічний стан інженерного забезпечення.

В Департаменті економіки та розвитку інфраструктури Кам’янець-Подільської міської ради, зізнаються, що пам’ятку архітектури виставили на продаж в місті вперше.

«До цього випадку в місті на продаж пам’ятки архітектури не виставлялися, але у цьому випадку ми маємо погодження Міністерства культури України. Вже понад десятиліття будинок простоює, руйнується. У міській казні коштів на його відновлення та утримання бракує. Тому було прийняти саме таке рішення. Сподіваємося, знайдеться людина, яка придбає цей будинок та збереже його від подальшої руйнації, відновить», - коментує ситуацію з продажем будівлі Наталія Тимофієва, заступниця директора Департаменту.

Чиновниця додає, що у попередньому договорі купівлі-продажу обов’язково будуть прописані умови, серед яких – збереження архітектурного вигляду, відновлення у відповідності до дизайну Старого міста та приведення будівлі в належний стан.

На своїй сторінці у фейсбуці ProZorro.Продажі уже вніс цей лот до категорії цікавинок серед об’єктів малої приватизації.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята