ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

Харчування у школах та садочках Хмельницького подорожчало

Суспільство 1733
Цінові зміни відбудуться як у садочках, так і у школах Хмельницького
Цінові зміни відбудуться як у садочках, так і у школах Хмельницького. Фото: з архіву

З листопада батьки дошкільнят та школярів платитимуть за їжу більше.

З першого листопада у всіх дошкільних закладах обласного центру нова ціна за харчування. Її вартість зросла на 2 гривні і складає за одну дитину 24 гривні, а не 22, як раніше.

40 відсотків від цієї суми компенсує міський бюджет, 60 відсотків – кошти батьків. Відтак, з листопада батьки дошкільнят платитимуть за харчування 14,40 гривень, а 9,60 – піде з казни міста.

Цінові зміни відбудуться й у школах Хмельницького. Це стосується 1-4 класів. Там вартість харчування зросла на одну гривню і становить 13 гривень, а не 12, як раніше.

«Подорожчання відбулося згідно наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради ще 26 жовтня. Це вимушений крок, адже зросла ціна на продукти харчування. Подорожчала м’ясна та молочна продукція, крупи та овочі. За кошти, які передбачено на харчування, досить складно забезпечити норму тих продуктів, які повинні отримувати діти. Саме тому і відбулося подорожчання», - каже начальник фінансово-економічного відділу міського Департаменту освіти та науки Сергій Птащук.

До речі, безкоштовно харчуються в дошкільних закладах та школах міста такі категорії дітей: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, діти з багатодітних (за рішенням педагогічних рад) та малозабезпечених сімей, діти учасників АТО, переселенців, діти спецшкіл.

Нагадаємо, востаннє вартість харчування у садочка Хмельницького зростала в січні 2018 року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую