ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

У Шепетівці газ не відключать. Поки що

Ангеліна Мовчан Суспільство 1189
Михайло Полодюк каже, домовитися про тепло вдалося на декілька днів
Михайло Полодюк каже, домовитися про тепло вдалося на декілька днів. Фото: з архіву

Про це повідомив міський голова Михайло Полодюк.

"Переговори із ТОВ "Шепетівкагаз" дали позитивний результат і вони ще кілька днів, поки ми вирішуватимемо це питання на рівні області і змушувати власників повернути майно у комунальну власність, не відмикатимуть газ", - повідомив міський голова Михайло Полодюк в ефірі 112 телеканалу.

«У нас поставки опалення проводить приватна компанія ТОВ" Шепетівка Енергоінвест ", з 2011 року до 2023 в концесії у неї знаходиться майно. У 2014 році, коли я вступив на посаду в.о., ми виявили, що вже тоді почали рости борги», – повідомив він.

Також міський голова повідомив, що з міського бюджету компанії перерахували більше 60 мільйонів гривень за пільги і субсидії. А боргу перед НАК "Нафтогаз" корманія має всього 56 мільйонів гривень.

"Куди я не звертався, до правоохоронних структур, ніхто не дає пояснення, куди поділися гроші і чому борг перед НАК "Нафтогаз" цієї приватної компанії не зникає взагалі нікуди», – пояснив Полодюк і додав, що компанія на даний момент належить "Тріумф ПФ", якою володіють підприємці Пустовий і Фалко.

Нагадуємо, вчора у Шепетівці повідомляли, що ситуація з теплом у місті стає критичною. Людей скликали сьогодні на загальноміське віче.
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую