ye-logo.v1.2

У Шепетівці газ не відключать. Поки що

Суспільство 2583
Михайло Полодюк каже, домовитися про тепло вдалося на декілька днів
Михайло Полодюк каже, домовитися про тепло вдалося на декілька днів. Фото: з архіву

Про це повідомив міський голова Михайло Полодюк.

"Переговори із ТОВ "Шепетівкагаз" дали позитивний результат і вони ще кілька днів, поки ми вирішуватимемо це питання на рівні області і змушувати власників повернути майно у комунальну власність, не відмикатимуть газ", - повідомив міський голова Михайло Полодюк в ефірі 112 телеканалу.

«У нас поставки опалення проводить приватна компанія ТОВ" Шепетівка Енергоінвест ", з 2011 року до 2023 в концесії у неї знаходиться майно. У 2014 році, коли я вступив на посаду в.о., ми виявили, що вже тоді почали рости борги», – повідомив він.

Також міський голова повідомив, що з міського бюджету компанії перерахували більше 60 мільйонів гривень за пільги і субсидії. А боргу перед НАК "Нафтогаз" корманія має всього 56 мільйонів гривень.

"Куди я не звертався, до правоохоронних структур, ніхто не дає пояснення, куди поділися гроші і чому борг перед НАК "Нафтогаз" цієї приватної компанії не зникає взагалі нікуди», – пояснив Полодюк і додав, що компанія на даний момент належить "Тріумф ПФ", якою володіють підприємці Пустовий і Фалко.

Нагадуємо, вчора у Шепетівці повідомляли, що ситуація з теплом у місті стає критичною. Людей скликали сьогодні на загальноміське віче.
 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую