ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Погода на сьогодні: циклон з усіма можливими наслідками

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 953
Сніг 19 листопада обіцяє сніжну зиму
Сніг 19 листопада обіцяє сніжну зиму. Фото: ukranews.com

Яким буде 19 листопада в прогнозах синоптиків.

Удень 0 градусів, вночі до одного-двох морозу – такий температурний режим прогнозує сайт «Синоптик» на понеділок, 19 листопада. «Зранку до самого вечора у Хмельницькому небо буде вкрите хмарами. Дрібний сніг падатиме увесь день і не припиниться до самого вечора», - передбачає цей ресурс.

На градус тепліше – до +2 удень та 0 уночі – такі передбачення на температурний режим понеділка в «Гісметео». Сніг, невеликий дощ, сильна хмарність… Словом, усе, що передвіщає наближення зими.

За словами синоптика Наталки Діденко, у понеділок у більшості центральних та західних областей, дощ, мокрий сніг, можливі сильні опади. Як супровід - налипання мокрого снігу, поривчатий вітер, ожеледь та ожеледиця. Циклон. Решта території України - у сухому повітрі.

За народними спостереженнями, сніг 19 листопада обіцяє сніжну зиму, яка особливо сприятлива для озимих. У минулі часи казали: “Якщо лід на річці стає купами, то і хліба будуть купи, а гладко — то і хліба буде мало”. У першій третині листопада, біля Михайлового дня (21 листопада), нерідко буває повернення тепла: задощить, затуманить, і підуть відлиги.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео