ye-logo.v1.2

Що буде з теплом в Шепетівці вирішиться за два дні

Суспільство 1346
Сьогодні опалення є у всіх будинках, установах та організаціях Шепетівки
Сьогодні опалення є у всіх будинках, установах та організаціях Шепетівки. Фото: acc.cv.ua

Поки питання відкрите - шепетівчани будуть з опаленням.

 Сьогодні, 20 листопада, в Шепетівці очікували анонсованого газовиками пониження тиску природного газу у розподільчій мережі до 0. Втім, наразі цього не відбулося, опалення є у всіх будинках, установах та організаціях Шепетівки. Про це кореспонденту «Є» повідомив міський голова Шепетівки Михайло Полодюк.

За словами мера, «газове» питання в Шепетівці відтермінували ще на два дні.

«На сьогодні керівник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» обіцяє, що завтра він в Рівному отримає банківські гарантії, а у четвер має отримати номінації на газ в Києві у ПАТ НАК «Нафтогаз України», - пояснює Михайло Полодюк.

І додає що перший заступник міського голови Володимир Вихівський сьогодні спілкувався з представниками ПрАТ «Шепетівкагаз» і вони згодні почекати ще два дні і не понижувати тиск у системі.

«Інформацію про те, що очікуємо номінацій від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» в четвер керівництво ПрАТ «Шепетівкагаз» знає. І хоч трохи нервово вони її сприймають, тому що теплопостачальна організація вже неодноразово їх підводила, але поки що іншого виходу не бачимо», - каже міський голова.

Нагадаємо що 16 листопада ПрАТ «Шепетівкагаз» повідомляло, що якщо питання отриманням номінацій на газ для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не вирішится до вівторка, то 20 листопада підприємство буде змушене здійснити пониження тиску природного газу в розподільчій мережі Шепетівки та деяких сіл району до 0, щоб механічно від’єднати котельні теплопостачальної організації від споживання газу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую