ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

«Укрзалізниця» до новорічних свят призупиняє декілька онлайн послуг

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1443
На новорічні свята
На новорічні свята "Укрзалізниця" скасувала повернення квитків через інтернет. Фото: з архіву

Таким чином підприємство намагтиметься не допустити спекуляцій та зловживань з квитками.

«Укрзалізниця» тимчасово з 15 грудня 2018 року до 15 січня 2018 року обмежує послуги з повернення квитків через інтернет та оформлення групових заявок. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

«Укрзалізниця тимчасово вводить обмежувальні заходи з придбання і повернення проїзних документів, щоб не допустити спекуляцій, зловживань з квитками та уникнути штучного дефіциту у період новорічно-різдвяних свят. Зокрема, з 15 грудня 2018 року по 15 січня 2019 року діятимуть обмеження на послуги повернення квитків через інтернет та оформлення групових заявок», - зазначається в повідомленні.

Фахівці «Укрзалізниці» проаналізували, що значна кількість квитків викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім досить велика їх частина повертається у продаж перед відправленням поїзда. Такі дані свідчать про те, що квитки оптом викуповуються для їх подальшого перепродажу. Щоб уникнути зловживань, з 15 грудня по 15 січня через онлайн-систему продажу квитків проїзні документи можна буде лише придбати. Щоб їх повернути, необхідно буде звернутися до залізничної каси.

Також з 15 грудня діятимуть обмеження щодо оформлення групових заявок на пасажирські перевезення, які, як правило, здійснюються туристичними фірмами. В період підвищеного попиту групові замовлення квитків можна буде оформлювати лише за наявності вільних місць у додаткових поїздах. Усі місця графікових поїздів будуть з'являтися для продажу у вільному доступі в онлайн-системі або у залізничних касах.

В «Укрзалізниці» зауважили, що такі обмежувальні заходи вперше були запроваджені у минулому році та стали ефективними у боротьбі зі зловживаннями.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео