ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2019

Підсумки дня: збори резервістів, кадри та блок-пост у сусідній області

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1591
У сусідній Вінниці з'явилися блок-пости Нацгвардії та поліції
У сусідній Вінниці з'явилися блок-пости Нацгвардії та поліції. Фото: ngu.gov.ua

Якими були новини третього грудня.

Збройні Сили України розпочали збори резервістів першої черги. А Росія продовжує утримувати в себе наших військових, яких взяли в полон у Керчинській протоці ще 25 листопада. Про ці та інші новини - в підсумках дня від сайту «Є».

Понеділок, а це означає, що час ознайомитися з цікавими подіями, які цього тижня відбуватимуться в Хмельницькому. А тому сайт «Є» традиційно зранку опублікував афішу на найближчі дні.

Та «легких» новин, по суті, сьогодні майже не було. Як на теренах області, так і країни...

У Хмельницькому рідні та поліцейські продовжують розшукувати адвоката Олександра Костика, який 27 листопада поїхав у Київ і зв'язок із ним обірвався. Де нині хмельничан – невідомо. Рідні б'ють на сполох.

Тим часом 21 українця продовжують утримувати в СІЗО Лефортово, а ще трьох - у лікарняному ізоляторі «Матроської тиші». Всі вони – військові, яких росіяни затримали в Кереченській протоці, а потім із Криму «перекинули» до Москви. Серед них і шепетівчанин Сергій Цибізов. Наразі інформації про українських військовополонених обмаль. Сьогодні Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці в «Фейсбуці» написала, що провела розмову з Уповноваженим з прав людини Російської Федерації Тетяною Москальковою. І та їй повідомила, що до українських військовополонених привезли передачі, а також, що для них відкрили внутрішньотюремні рахунки, куди родичі можуть перераховувати гроші. Та що ж насправді відбувається з українцями в Лефортово, невідомо. Утім,як написала Денісова: «Мені пообіцяли, що завтра, у вівторок, Уповноважений з прав людини в Москві Тетяна Потяєва відвідає українських моряків».

В Україні ж відсьогодні розпочився цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними. Як сьогодні в ефірі «Раідо Свобода» сказав Віктор Шидлюх, полковник ЗСУ, офіцер Генштабу, що не слід плутати збори з мобілізацією. «Це різні речі», - сказав він. Нагадаємо, як заявляли в Міноборони: «Зокрема будуть проведені збори, як у складі бригад (до 15 діб) так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Таким чином передбачається, що всі зборові заходи будуть завершені до початку Новорічних свят. Водночас, заходи мобілізації проводитимуться лише у випадку відкритої агресії, але в такому випадку до ЗСУ призиватимуться не лише ті особи які перебувають на зборах, а й усі резервісти та військовозобов’язані, які приписані до комплектування ЗСУ».

А в сусідній від Хмельниччині Вінницькій області з'явилися блок-пости. «Працівники поліції разом із військовослужбовцями Національної гвардії України перевіряють підозрілі автомобілі та осіб. Перевірки на блокпостах мають профілактичне спрямування, - повідомили в Нацгвардії. - Наразі правоохоронці виконують службово-бойові завдання на п’яти мобільних блок-постах, в напрямках в’їзду в місто на Хмельницькому, Київському, Турбівському, Гніваньському та Немирівському автошляхах».

І до кадрових питань. За результатами конкурсу на посаду керівника апарату Хмельницької облдержадміністрації перемогла Оксана Самолюк, яка була єдиною претенденткою. До цього ж Оксана Миколаївна була радницею голови облдержадміністрації Вадима Лозового. Йдучи на конкурс, пані Самолюк задекларувала не лише майно, а й чималу суму готівки.

Сьогодні ж на Хмельниччину завітав заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Буряк. Причина - представлення директора територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Хмельницькому. Після проходження конкурсного відбору та низки перевірок на цю посаду був призначений Сергій Палатов. Державне бюро розслідувань - новий правоохоронний орган, створений для боротьби із злочинами високопосадовців. «Сергій Олегович – правоохоронець із досвідом. Він багато років працював у столичному Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, зокрема, у сфері боротьби з корупцією в центральних органах влади, має великий досвід оперативної роботи», – слова Олександра Буряка наводить прес-служба ДБР. Зазначимо, тервідділення ДБР, яке запрацювало в Хмельницькому, поширює свою діяльність на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку області. Сергій Палатов до призначення був директором департаменту фінансового контролю та аудиту Фонду соціального страхування України.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую