ye-logo.v1.2
16 Липня, 2019

У Шепетівці виділять гроші для рідних полоненого моряка

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 961
Депутати прийняли дане рішення на позачерговій сесії Шепетівської міської ради
Депутати прийняли дане рішення на позачерговій сесії Шепетівської міської ради. Фото: denzadnem.com.ua

Одноразова матеріальна допомога становитиме 5 тисяч гривень.

Відповідний проект рішення розглянули депутати під час позачергової сесії Шепетівської міської ради вчора, 6 грудня, повідомляє «День за днем».

Звернення щодо надання матеріальної підтримки надійшло від ЗОШ № 8, випускником якої є полонений матрос Сергій Цибізов. Сума — 5 тисяч гривень.

«В ході розгляду даного питання депутати, як ніколи були солідарні, тому проект рішення набрав необхідну кількість голосів», - пише видання.

Нагадаємо, що вчора, 5 грудня, під час засідання Уряду його члени підтримали проект рішення щодо виділення грошової допомоги для рідних бранців, які нині перебувають у московському СІЗО Лефортово.

Кабмін затвердив суму в 100 тисяч гривень для кожної сім’ї. Одному з видань міністр Вадим Черниш зазначив, що Міністерство з питань тимчасово окупованих територій має отримати від Міноборони персональні дані військовополонених моряків для ідентифікації їх та їхніх родичів чи представників. І після отримання від них відповідних заяв та документів, Міністерство здійснить виплати.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео