ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

На Хмельниччині судитимуть директора підприємства, який «заробив» на ремонті школи-інтернату

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1587
На Хмельниччині судитимуть директора комунального підприємства, який заволодів бюджетними коштами, виділеними на ремонт шкільного приміщення
На Хмельниччині судитимуть директора комунального підприємства, який заволодів бюджетними коштами, виділеними на ремонт шкільного приміщення. Фото: korrespondent.net

Керівника підозрюють у заволодінні бюджетними коштами.

У Хмельницькому суд розгляне справу директора комунального підприємства, якого підозрюють у заволодінні бюджетними коштами. Як повідомляють у прокуратурі області, гроші призначались на ремонт приміщення загальноосвітньої школи-інтернату.

«У вересні 2014 року керівник підприємства підрядника уклав із директором школи договір про проведення капітального ремонту банно-прального корпусу. Згідно з домовленостями ремонтні роботи, визначені кошторисною документацією, мали бути виконані за 711 тисяч гривень. До актів приймання виконаних будівельних робіт директор підприємства вніс відомості, що частково не відповідають дійсності, внаслідок чого завищив їх вартість на суму 167 тисяч гривень. Надалі, шляхом зловживання службовим становищем, він заволодів цими грошима», - кажуть у прокуратурі області.

Правоохоронці зібрали достатню кількість доказів для оголошення особі про підозру у заволодінні та службовому підроблені. Справу направили Хмельницького міськрайонного суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую